Poznajmy się

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów mających wieloletnie doświadczenie pozwalające sprostać wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy kompleksowe usługi i indywidualne podejście, dzięki czemu…

 

No nieee! Takie teksty to nie u nas.

Ludzie cenią nas za konkret, a więc przejdźmy do konkretów.

Zacznijmy raz jeszcze:

Cześć! Z tej strony Ewa i Paweł. 

Prywatnie jesteśmy małżeństwem. Jako Tekstowni pomagamy naszym klientom wprowadzać zmiany, które zaczynają się od słowa. Piszemy i uczymy pisać.

 

EWA SZCZEPANIAK

Tworzę treści dla klientów i udowadniam, że pisania można się nauczyć. Swoją wiedzą i 9-letnim doświadczeniem copywriterskim dzielę się na blogu i w kursach. Podzieliłam się nimi także w książce Sztuka projektowania tekstów wydanej przez Helion Onepress.

 

PAWEŁ SZCZEPANIAK

Sprawdzam treści, które publikujemy, i czuwam nad kwestiami technicznymi. Na co dzień pracuję dodatkowo w agencji marketingowej — pomagam firmom docierać do klientów, ustawiając im reklamy w Google i w mediach społecznościowych.

 

Copywriting & kursy pisania nastawione na efekt,

czyli filozofia biznesu wg Tekstownych​

Archetypem naszej marki jest Stwórca. Jeśli słyszałeś co nieco o archetypach, to wiesz, że to taki typ „osobowości” firmy, któremu przyświeca hasło „Po owocach nas poznacie”. Nie wyskakujemy z szafy, nie tapetujemy wszelkich możliwych miejsc własnymi wizerunkami, nie krzyczymy, że jesteśmy najlepsi. Stawiamy na efekty.

Chcemy być znani z tego,  co zmieniliśmy w życiu innych.

Aby ten cel osiągnąć, dajemy z siebie dużo, a nawet jeszcze więcej, tworząc teksty na zamówienie i kursy po brzegi wypakowane merytorycznym „mięsem”. To działa!

Spotkanie oceniam bardzo pozytywnie. Każda minuta wypełniona była wartościową treścią. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Czasami były zaskakujące, ale wpłynęły pozytywnie na moją kreatywność w pisaniu. Ewa to kopalnia wiedzy i pomysłów. […] Dostałam więcej niż oczekiwałam.

Monika Kijaszek

zdalnebiuro.com

Dzięki kursowi nie tylko poznałam zasady webwritingu, ale także zajrzałam w prawdziwy warsztat copywritera. […] Mogę śmiało stwierdzić, że ten kurs przygotuje uczestnika do postawienia pierwszych kroków jako copywriter. I to kroków bardzo pewnych.

Aneta Łacwik

wyslowiona.pl

Jeden wielki konkret! Dzięki temu nie czułam — co często zdarza się przy innych kursach — że autor daje tylko namiastkę swojej wiedzy, a za resztę będzie kazał płacić przy następnej okazji. Wciąż wiele nauki przede mną, ale już po zakończeniu tego kursu i zrobieniu wszystkich ćwiczeń zbudowałam solidne fundamenty do zawodowego pisania.

Agata Borowska

agatamusz.com

Zróbmy razem coś fajnego dla Ciebie!

Uwaga!  W dniach 14 VII – 3 VIII jesteśmy na urlopie. Odpowiemy na Twoją wiadomość po powrocie.

    jak zostać copywriterem

    Jak zostać copywriterem

    E-book za FREE