[Lead (pierwszy akapit) artykułu o tym, jak pisać do internetu]

Internet to obecnie bardzo potężne medium. Posługują się nim nawet małe dzieci, a co mówić dorośli. Ludzie robią w internecie zakupy, umawiają wizyty lekarskie, załatwiają płatności, szukają informacji. Nic dziwnego, bo w internecie jest naprawdę mnóstwo przydatnych materiałów (niestety, jest też mnóstwo śmieci, ale to raczej temat na oddzielny post i w tym momencie nie będziemy się tym zajmować). Każdego dnia też tych materiałów przybywa – zakładane są nowe blogi i nowe serwisy informacyjne. Każdy liczy, że właśnie jego miejsce w sieci będzie tym, do którego ludzie będą chętnie zaglądać. Blogerzy dwoją się i troją, żeby przyciągnąć czytelników, bo wiedzą, że nagrodą będzie nie tylko sława, ale też – o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem – pieniądze ze współprac z markami lub z własnych produktów i dlatego m.in. uczą się, jak pisać do internetu. 

 
 

[Hasło reklamujące szminkę]

Usta pełne za jednym pociągnięciem.

 
 

[Fragment opisu produktu]

Lampka nocna Con Amore  – dlaczego warto?

  • Delikatne ledowe światełka stworzą romantyczną atmosferę – idealną na wieczór we dwoje.
  • Zasilana na baterie – nie musisz się martwić o gniazdka i włączniki. Możesz postawić ją zarówno na wysokiej półce, jak i… pod namiotem w letnią noc.
  • Prosta bryła i neutralna kolorystyka sprawią, że lampka dyskretnie wpasuje się w każde wnętrze. W końcu to Ty masz przyciągać wzrok, a nie ona!
 
 

[Tytuł tekstu o zdrowotnych walorach liczi]

Liczi się liczy

 
 

[Fragment oferty biura księgowego]

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

• Program do wystawiania faktur

Współpracę ze specjalistami

Rozliczenia w profesjonalnym programie księgowym

 
 

[Początek / elevator pitch bio marki osobistej zajmującej się rękodziełem]

Cześć, jestem Ania. Wyplatam ze sznurka bohocuda, dzięki którym domy moich klientek zyskują niepowtarzalny klimat.

 
 

[Zakładka O nas firmy produkującej kosmetyki]

Nasza Firma powstała w 2001 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów poszukujących najwyższej jakości produktów. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanego zespołu i organizowaniu licznych szkoleń szybko uzyskaliśmy uznaną pozycję na rynku. Pozwoliło nam to na zwiększenie sprzedaży w kraju, a następnie na podbój rynków zagranicznych.

Dzięki kompleksowości i elastyczności jesteśmy w stanie produkować produkty najwyższej jakości. Posiadamy własne zaplecze logistyczne, które zapewnia sprawność działania firmy.

Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie i z najwyższą troską.

Zapraszamy do współpracy z Nami!

 
 

Lead (pierwszy akapit) tekstu o ziołach przyspieszających metabolizm.

Ileż tego już było! Dieta za dietą, koktajle odchudzające, cudowne pigułki i nic. Rok za rokiem mijał, a kochanego ciałka nie ubywało. Wszystko się zmieniło po tym, jak przeczytałam w internecie artykuł o pewnych ziołach. Zdobyłam je (choć łatwo nie było!) I… stał się cud!

 
 

[Napis na banerze strony WWW producenta drzwi]

Zrobimy Ci dobre wejście

Z dumą witaj swoich gości. Zadbaj o bezpieczeństwo rodziny. Pomożemy Ci w tym.

 
 

[Test O mnie na stronie graficzki freelancerki]

Witaj na mojej stronie grafikiPRO.pl! Wspaniale, że chcesz się o mnie więcej dowiedzieć, bo jestem tu po to, żeby Ci pomóc!

Jestem artystyczną duszą, która realizuje swoje marzenia. Od zawsze lubiłam rysować, malować i robić różne robótki, więc postanowiłam pójść za głosem serca i zajęłam się zawodowo robieniem grafik.

Grafiki to moja pasja, więc napisz mi, jaką grafikę mam dla Ciebie przygotować, a ja Ci ją zrobię tak, że będziesz zadowolony.

 
 

Pytanie 1 z 10