Tekst SEO

krok po kroku

Pisanie pod SEO jest proste.

Chcesz się tego nauczyć?

To o Tobie?

W takim razie chodź na szkolenie z SEO copywritingu.

Za 2 godziny  wszystko stanie się jasne.

Tekst SEO krok po kroku to praktyczne szkolenie przygotowane z myślą o początkujących copywriterach. Powstało na podstawie doświadczeń z kursantami dziewięciu edycji kursu Zostań copywriterem. To ich pytania i wątpliwości złożyły się na program szkolenia.

W szkoleniu znajdziesz m.in. odpowiedzi na następujące pytania:

Co się zmieni po szkoleniu? 

Będziesz wiedział, jak przyjąć zlecenie na tekst SEO, żeby się wyróżnić („Wreszcie copy, który myśli!” — to może być o Tobie)

Bez problemu pogadasz z klientem albo z agencją o metaopisach, anchorach czy frazach long tailowych

Wzorowo zoptymalizujesz każdy tekst — zgodnie z najnowszymi wymaganiami Google

A dodatkowo:

Już nigdy nie będziesz się zastanawiał, co właściwie napisać na zadany temat. Poznasz prosty, a jednocześnie niezwykle skuteczny sposób na wynajdywanie zagadnień-pewniaków (konspekt świetnego tekstu SEO pisze się sam!)

 

Tekst SEO krok po kroku
— co konkretnie dostaniesz w tym szkoleniu?

Prawie 2 godziny szkolenia

podzielone na 8 krótkich części (5-18 min)
— możesz słuchać w wolnych chwilach po kawałku i łatwo wrócić do konkretnych zagadnień

Ściągawkę

PDF z rozpisanymi kolejnymi krokami, od pierwszego kontaktu z klientem po przygotowanie tekstu do publikacji. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz mieć pod ręką.

Możliwość zadawania pytań

w specjalnej sekcji Q&A na platformie.

Namiary na świetne narzędzia

z którymi nie tylko wybierzesz najlepsze frazy kluczowe, lecz także ułożysz konspekt tekstu.

Test

z którym sprawdzisz, co Ci dało szkolenie

Dodatkowo w pakiecie 2 w 1 możesz zgarnąć drugie szkolenie:

Pisz jak PRO to minikurs, który pomoże Ci przygotować tekst nie tylko świetnie zoptymalizowany, lecz także zgodny z zasadami webwritingu. 

Dowiesz się z niego:

No to co? Czas na Twój krok.

SEO copywriting jest naprawdę do ogarnięcia.
Zdecyduj tylko, jakiego wsparcia potrzebujesz i zaczynamy

2 w 1

To coś dla Ciebie, jeśli chcesz poznać (lub powtórzyć sobie) nie tylko SEO, lecz także zasady pisania do Internetu

Szkolenie Tekst SEO krok po kroku:

Minikurs Pisz jak PRO:

149 zł

Solo

To coś dla Ciebie, jeśli zasady webwritingu masz w małym palcu i chcesz tylko nauczyć się optymalizować treści pod wyszukiwarkę

Szkolenie Tekst SEO krok po kroku:

Minikurs Pisz jak PRO:

129 zł

Szkolenie było dla mnie pigułką wiedzy o SEO. Gdy słyszysz „SEO”, możesz się przestraszyć, że to zbiór skomplikowanych, technicznych zasad, które ciężko ogarnąć.

Ewa w prostych słowach pokazała, jak przestawić swoje myślenie w tryb SEO. To przestaje być taką czarną magią, gdy zrozumiemy po prostu, o co w tym chodzi.
Karolina Brykner
Designer
Jestem zachwycona tym kursem. W końcu dostałam usystematyzowaną wiedzę w pigułce o Seo w copywritingu. Do kursu na pewno jeszcze wrócę i już dziś zaczynam stosować się do wskazówek w nim zawartych.
Anonimowa opinia z ankiety po szkoleniu
Designer
Szkolenie w świetny sposób uzupełniło kurs "Zostań copywriterem". Teraz wiem, jakie pytania zadawać klientom przy przyjmowaniu zlecenia. Przedstawiła Pani temat SEO w przystępny, a jednocześnie w wielowątkowy i wyczerpujący sposób.

Co więcej, podobało mi się to, że było tu wiele przykładów zastosowania tej wiedzy. Dzięki temu będzie można wykorzystać ją w praktyce. A dla kreatywnych jednostek wiele opcji i możliwości, z których można czerpać pełnymi garściami.
Michał Ziemski

Masz pytania?

Nie. 2 godziny to za mało, żeby opowiedzieć dokładnie o optymalizacji tekstu, zasadach dobrego stylu, technikach perswazji itd. W tym szkoleniu skupiamy się wyłącznie na optymalizacji tekstu pod wyszukiwarkę. W wersji z kursem Pisz jak PRO masz dodatkowo porządną dawkę wiedzy o projektowaniu artykułu do internetu. 

Jeśli interesuje Cię pełny kurs copywritingu, wybierz szkolenie Zostań copywriterem.

Nie! W naszej pracowni copywriterskiej uczymy wyłącznie pisania wartościowych tekstów – zgodnych z wymaganiami wyszukiwarki, ale przede wszystkim przyjaznych dla czytelników. Tak też jest w tym przypadku.

Nie. W szkoleniu mówimy wyłącznie o bezpłatnych narzędziach.

Tak. Podczas zakupu możesz zaznaczyć odpowiedni checkbox i podać dane. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie. Dostaniesz ją zaraz po opłaceniu zamówienia.

Wystarczy, że podczas zakupu zaznaczysz checkbox „Kup na prezent”. Wraz z potwierdzeniem zamówienia dostaniesz voucher, który będziesz mógł wręczyć osobie obdarowanej.

Uwaga! Mail, który podasz przy zakupie, automatycznie trafi na kursową listę mailingową. Jeśli nie chcesz dostawać od nas maili, napisz do nas.

Tak. To szkolenie powstało w odpowiedzi na pytania uczestników Zostań copywriterem. Wyjaśnia i uzupełnia wszystko to, co zawsze sprawiało problem kursantom, a więc m.in.

  • doprecyzowuje kwestię wyboru fraz kluczowych
  • wyjaśnia, jak interpretować liczby w plannerach fraz
  • pokazuje dodatkowe narzędzia, o których nie było mowy w kursie
  • zdradza sprytny sposób na „Nie wiem, co pisać”.

To co? Chcesz zostać specem od copywritingu SEO?

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: