5 lekcji pisania (nie tylko) do Internetu,

czyli esencja webwritingu i dobrego stylu w pigułce.

Lepszy styl i większa skuteczność tekstów w niecały tydzień?
To możliwe!

Dostęp natychmiast po zakupie

webwriting kurs

Masz czasem wrażenie, że Twoim tekstom czegoś brakuje? 
Czytasz i czujesz, że dałoby się lepiej, inni jakoś potrafią, ale nie wiesz, co właściwie mógłbyś zmienić.

A może nie rozumiesz, o co chodzi z całym tym SEO i webwritingiem? 
Piszesz po prostu tak, jak nauczyłeś się w szkole, i nie wiesz, dlaczego ludzie omijają Twój blog szerokim łukiem. Próbujesz podglądać innych, ale efekty tego są marne.

Pewnie w końcu znajdziesz rozwiązanie. Może za 2 lata, może za 5… Ale czy nie szkoda Ci na to czasu? 


Pomyśl, gdzie możesz być za kilka lat, jeśli już dziś zaczniesz stosować w swoim pisaniu sprawdzone techniki!

Kurs przygotowany w cudownej pigułce. Krótko, treściwie i na temat. Nie było nic zbędnego. W krótkim czasie mogłam dowiedzieć się czegoś o efektywnym pisaniu, a także przećwiczyć wiedzę merytoryczną.
Świetny! Świetny! Świetny!


Ania
odnaleziona.blog.deon.pl
Kurs poruszył wiele kwestii, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Teraz już wiem, żeby pisać krótkie zdania. Muszę używać znaków interpunkcyjnych, a przede wszystkim pytać odbiorcę i traktować go osobowo. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym kursie. Świetnie napisany.
Ela
angielskieinspiracje.pl

(Mini)kurs 5 lekcji pisania nie tylko do Internetu to zestaw praktycznych rad 
dotyczących sposobu konstruowania tekstu, SEO, budowania relacji z czytelnikiem i dobrego stylu. 

Same konkrety

Twój czas jest cenny, dlatego nie będzie lania wody. Tylko praktyczne informacje.

Teoria i praktyka

Każda lekcja to porcja wiedzy + ćwiczenia – czytasz i od razu wypróbowujesz.

To był najbardziej praktyczny kurs pisania, w jakim brałam udział. Same konkrety i rzeczy przydatne zarówno do pisania literatury pięknej, jak i tekstów do Internetu. Do tego podany w bardzo przystępnej formie. Gratulacje! [...] Bądź pewna, że jeśli mój styl się nie poprawi, będzie to tylko i wyłącznie moja wina – Ty swoją część wykonałaś rewelacyjnie.
Joanna
mypresents.eu
Kurs, poza treścią merytoryczną, jest bardzo dopracowany wizualnie, estetyczny i miło się na niego patrzy. Przykłady podane przy każdym temacie pozwalają od razu zastosować wskazówki. Wcześniej, pisząc teksty, nie zwracałam uwagi na niektóre zagadnienia. Ten kurs otworzył mi oczy na to, że pisania można się nauczyć.
Arleta
krzakowisko.pl

Jak wygląda ten kurs?

5 lekcji pisania (nie tylko) do Internetu to kurs z materiałami w formacie PDF. Lekcje pobierzesz sobie z platformy szkoleniowej, do której dostaniesz dostęp na rok. Jeśli zapiszesz je na dysku swojego komputera, zostaną u Ciebie  na zawsze. Będziesz mógł je przerobić (lub wrócić do nich) w dowolnym czasie. 

Oto co znajdziesz w kursie:

25 praktycznych rad

Zastosujesz je natychmiast po przeczytaniu.

Dobre i złe przykłady

Dzięki nim wszystko lepiej zrozumiesz.

9 ćwiczeń z odpowiedziami

Wypróbujesz nową wiedzę w praktyce i sprawdzisz, jak Ci poszło.

Do tej pory do przygotowywanych przeze mnie tekstów zawsze miałam jakieś „ale”. Nie zawsze jednak wiedziałam, gdzie leży błąd… Teraz wychwytuję swoje potknięcia w tekście. Każda lekcja podana w bardzo przystępnej formie odkrywała przede mną nieznany obszar. Bardzo dziękuję za ten kurs!
Anna Nycz
Kurs jest naprawdę znakomicie opracowany. Żadnych zbędnych wywodów — czysta esencja stylu :). Z pewnością będę wracać do niego jeszcze wiele razy, bo mnóstwo pracy przede mną. Dobiegłam do 5 lekcji i... czuję niedosyt, chcę wiedzieć więcej :). Czekam na kolejne kursy!
Agnieszka Inglot

Czego nauczysz się z kolejnych lekcji?

webwriting kurs

Co warto wiedzieć o pisaniu (nie tylko) do Internetu?

To wprowadzenie w tematykę kursu. Poznasz kilka zasad skutecznego pisania.

webwriting kurs

Niech Twój tekst będzie jak list

Ta lekcja poświęcona jest czytelnikowi. Dowiesz się z niej, co zrobić, aby poczuł się on prawdziwym bohaterem Twojego tekstu.

webwriting kurs

Bądź eko!

Poznasz sposoby oszczędnego pisania – z poszanowaniem czasu i… nerwów swojego czytelnika.

webwriting kurs

Podaj treść w atrakcyjnej formie

Nauczysz się konstruować tekst w taki sposób, żeby czytelnik miał nieodparte wrażenie, że czeka go przyjemna lektura.

webwriting kurs

Stosuj strategie mistrzów

Ta lekcja to wisienka na torcie. Znajdziesz w niej 5 sprawdzonych strategii, które decydują o tym, że tekst jest dynamiczny, lekko napisany, a autora ludzie poważnie podejrzewają o talent.

Na koniec dostaniesz jeszcze bonus:

webwriting kurs

Checklista

Narzędzie zbierające i podsumowujące wiedzę z kursu. Odtąd będzie Twoim najlepszym przyjacielem  i wsparciem przy projektowaniu kolejnych tekstów.

Kurs był obszerny i zadowalający. Dla osoby raczkującej w świecie słowa pisanego, idealny. Wskazał istotne informacje, które pozwoliły ruszyć dalej. Przejrzysty, wzbogacił moją wiedzę. Dziękuję.
Dorota
Target-word
Kurs bardzo przydatny – takie kompendium webwritera. Myślę, że początkującym da dużo do myślenia i pozwoli dostrzec błędy, natomiast tym siedzącym w jakiś sposób w temacie – pozwala usystematyzować wiedzę.
Magda Myszura
oprawiebudowlanym.pl
O autorce kursu

Ewa Szczepaniak – copywriterka, autorka bestsellerowej książki Sztuka projektowania tekstów (Onepress, 2019). Współzałożycielka pracowni copywriterskiej Tekstowni.pl.

Pisała artykuły dla Mediów Regionalnych i Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Współpracowała copywritersko z agencjami reklamowymi i firmami (m.in. Cormay, Vikking, Unilever Food Solution – właściciel marek Knorr i Lipton). 

Kurs dał mi wiele do myślenia. Zrozumiałam jakie podstawowe błędy robiłam pisząc artykuły na bloga. Szczególnie przydatne były informacje na temat podziału tekstu i tworzenia tytułów artykułów.
Daria
zrozumiecpupila.pl
Jestem pod wrażeniem, ile wiedzy można wyciągnąć z pięciu lekcji! Na złotej tacy dostałam solidne podstawy, dzięki którym wiem jak pisać, a sposób podania i ciekawe zadania tylko zachęcają do działania. Dziękuję !
Sabina Mładenow-Grochowska

Już ponad 400 osobom kurs pomógł tworzyć lepsze teksty.

Dzięki Twojemu kursowi zrozumiałam, na czym polega pisanie po ludzku. Od niedawna jestem czytelniczką Twojego bloga, ale spędzony z Tobą czas sprawił, że zrozumiałam, że narażam swoich czytelników na niestrawność.
Ela
echozpolnocy.wordpress.com

Może i Ty zmienisz coś w swoim pisaniu?

5 lekcji pisania
(nie tylko) do Internetu

(mini)kurs online

79 zł

5 lekcji = 25 rad

 9 ćwiczeń z odpowiedziami

checklista do pracy nad tekstem

Kurs kosztuje tyle co duża pizza.
Pizzę jesz kilkanaście minut.
Umiejętności zostają na całe życie.

Kurs jest świetny. Dużo rzeczy wiedziałam, ale nie zmienia to faktu, że jest superowo zrobiony i wiele sobie przypomniałam.
Wszystkie ćwiczenia zrobiłam 🙂


Agnieszka Krzyżanowska
agnesonthecloud.pl
Lekcje czytało się naprawdę fajnie i nie były za długie – a tego się trochę obawiałam. Myślę, że było to takie fajne wprowadzenie w tajniki pisania do sieci. Dostałam taką „ramę" i już wiem nad czym pracować dalej i na co zwrócić uwagę.
Asia Klimkowicz
desobremesa.pl

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: